Melbet Twitter

  669
  0
  Melbet Twitter

  Resmi Twitter adresi melbetcompany olan hesaba direkt olarak bu kullanıcı adını yazarak ulaşabilirsiniz. Mevcutta 2.7 bin takipçisi bulunan hesap üzerinden Melbet hakkındaki duyuru ve bilgiler yayınlanıyor. Kullanıcılarının çok az bir kısmı takip ettiği için takipçi sayısı az olan hesap bazı sebeplerden dolayı takipçi sayısını artıramıyor. Özellikle ülkemizde Melbet gibi sistemler illegal bahis kapsamında görüldüğü için kullanıcıların büyük kısmı anonim kalmayı tercih ediyor. Bu yüzden sosyal medya hesaplarını açık şekilde takip edemiyor.

  Melbet Resmi Twitter

  Özellikle bu şekilde anonim kalma taleplerini artması sebebiyle kripto paralarla ödeme alıp, ödeme yapmaya başlayan platform müşterilerin gizliliğine son derece önem veriyor. Kurumsal sunucuları dışında herhangi bir yerde veri saklaması yapmayan platform müşterilerin bilgilerini oldukça güvenli havuzlarda saklıyor. Yakın zamana kadar herhangi bir hack denemesi olmayan Melbet platformunda şu ana kadar bilinen bir veri sızıntısı gerçekleşmedi.

  Melbet Doğrulanmış Twitter Hesabı

  Müşteri talep ve geri bildirimlerini oldukça önemseyen platform kullanıcıların sorunlarını daha hızlı çözebilmek için özel bir ekip yetiştirdi ve destek ekibi adını verdikleri bu takım ile birlikte müşterilere canlı destek hattı hizmeti sunulmaya başlandı. Bu sayede kullanıcılar taleplerini çok daha hızlı ve kolay bir şekilde iletebiliyor sorunlarına oldukça hızlı çözüm getirilebiliyor. İlerleyen süreçte bu hattın telefon hattı hali alması ve ücretsiz bir destek hattı projenin devreye alınması da konuşuluyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz