Dinamobet Şikayet

  402
  0
  Dinamobet Şikayetleri

  Kurumsal şekilde faaliyetlerine devam eden Dinamobet belli standartlar çerçevesinde kullanıcılarına hizmet veriyor. Özellikle müşteri şikayetleri konusunda çok titiz davranan platform belli kriterlerin dışına çıkmıyor. Müşteri şikayetleri ve algı şikayetleri olarak iki kalemde ele almamız gereken bu şikayetlerin bir kısmı markayı kötülemek için kasti olarak yayınlanıyor. Kullanıcılar buradan gelen şikayetlerin gerçek üyelere ait olmadığını rahatlıkla farkedebiliyor. Örneğin Dinamobet gibi bir sistemin düzenli olarak ödeme yaptığını gören kullanıcı, ödeme alamadığı yönünde internette paylaşım yapan bir üyenin sahte şikayet açtığını kolaylıkla fark edebiliyor.

  Dinamobet Ekşi Sözlük

  Bunun dışındaki şikayetleri ise gerçek şikayetler olarak ele alabiliriz. Sistemsel şikayetler, işleyiş şikayetleri ve beklentiler şeklinde inceleyebileceğimiz bu şikayetler de oldukça önemli. Buradaki talep şikayetleri içerisinde bulunan “beklentiler” sistemin insiyatif alarak yapabileceği geliştirmeleri kapsar. Sistem yetkilileri isterse bu talepleri dikkate almayarak bu geliştirmeleri de yapmayabilir ve kimse bunun için sistemi suçlamaz. Ancak sistemsel şikayetler ve işleyiş şikayetleri en dikkate alınması gerekilen konulardır.

  Dinamobet Şikayet Var

  Sistem ve işleyişle alakalı şikayetleri de hızlı bir şekilde çözebilmek için destek hattını aktifleştiren Dinamobet kullanıcılarının taleplerini analiz ederek sisteme dair karşılaştıkları sorunları çözmek için elinden geleni yapıyor. Kullanıcı taleplerini analiz ederek ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirmeler yapan platform müşterilerini sorunlarla başbaşa bırakmıyor. Günün her saati müşterilerinin ulaşabilecekleri bir destek hattı açan Dinamobet kullanıcılarını önemsiyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz