Betbaba Twitter

  360
  0
  Betbaba Twitter

  Sosyal medya çoğu şirket için kullanıcılara ulaşma noktasında artık kaçınılmaz bir araç oldu. Müşterilerine daha hızlı ve kolay biçimde ulaşmak isteyen şirketler sosyal medya adreslerini daha aktif şekilde kullanıyor. Betbaba’da Twitter’ın önemini fark eden sistemlerden birisi, kullanıcılarına daha hızlı ve kolayca ulaşabilmek için bu kanaldaki gücünü artırmak isteyen platform, müşterilerine ekstra bonuslar kampanyalar düzenleyerek hedef kitlesine ulaşmayı hedefliyor. Tüm bunlara ek olarak Twitter kanalından üye olan kullanıcılara ekstra bonus veren sistem müşteri sayısında da ciddi bir ivme yakalamış durumdadır.

  Betbaba Resmi Twitter Adresi

  Hali hazırda sistemlerine yeni üye olacak kullanıcılara %100 oranında hoş geldin bonusu veren platform bunun üst limitlerini de 777 TL’ye yükseltmiş durumda. Özellikle yeni gelecek kullanıcıları sisteme çekebilmek odaklı planlanan bu kampanyalarla hedefine emin adımlarla ilerliyor. Casino için %50 oranında bonus vererek 1500 TL üst limitli hoş geldin bonusu veren platform müşterilerin daha az yatırım yaparak daha fazla gelir elde edebilmeleri için elinden geleni yapıyor.

  Betbaba Güncel Sosyal Medya Hesapları

  Bugün itibariyle sosyal medyada yeni içerikler paylaşmaya başlayacak olan Betbaba kullanıcılarına kupon tavsiyeleri ve önemli haberler başlığı altında bilgilendirmeler de yapıyor olacak. Mevcut şartlarda Betbaba bu şartlar altında hız kesmeden büyümesine devam edecek gibi görülüyor. İlerleyen süreçte bu gelişmelerin nerelere evrileceğini ise ancak zamanla göreceğiz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz