Akcebet Twitter

  420
  0
  Akcebet Twitter

  Yaklaşık olarak 1.000 takipçisi bulunan Akcebet Twitter hesabı yıllardır aktif şekilde kullanılıyor. Buradan yapılan oyun ve çekilişlerle sosyal medya kullanıcılarına bonuslar dağıtılıyor. Sistemin bilinirliğinin artması ve daha fazla kullanıcıya ulaşması için oldukça yararlı olan bu çalışmalara sisteme ciddi artı sağlıyor. Sosyal medya üzerinden Akcebet’i tanıyan yeni üyeler sistemi keşfediyor ve kullanmaya başlıyor. Özellikle resmi bahis sistemlerinin düşük oranlarından rahatsız olan kullanıcılar Akcebet oranlarını görünce büyük ilgi gösteriyor ve taleplerini bu sisteme kaydırıyor.

  Akcebet Direkt Giriş

  Maç skor tahminleri şekilde oyunlar oynaya platform her gün veya hafta belirli maçları yayınlayarak kullanıcılardan skor tahmini yapmasını istiyor. Tahmin yapana Akcebet kullanıcıları arasından doğru tahminde bulunanlar seçiliyor ve çekilişle bu kullanıcıların Akcebet hesaplarına bonuslar yatırılıyor. Ayrıca güncel adreslerinde duyurulduğu bu Twitter adresine “Akcebet1” yazarak ulaşabilirsiniz.  Büyük kampanya duyurularının da yapıldığı Twitter hesabında en güncel şekilde duyurulara ulaşmak mümkündür.

  Akcebet Sosyal Medya

  Son olarak duyurulan Luck Charms oyunu turnuvasında 50.000 Euro dağıtılacağı duyuruldu. Kullanıcılar bu oyunda işlem yaptıkça büyük ödülü kazanma şanslarını artırıyor. Belli bir skalada dağıtılan bu ödül düzenli olarak yapılıyor. Kullanıcılar düzenli olarak yapılan bu tarz yüksek ödüllü oyunlardan dolayı son derece memnun. Yen müşteriler kazanmanın ötesinde kullanıcılara bu tarz oyun ve turnuvalar düzenleyerek mevcut müşterileri sistemde tutma stratejisi uygulayan Akcebet gayet başarılı bir iş çıkarıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz