Akcebet118 Yeni Giriş Adresi – Akcebet 118 Direkt Giriş

  405
  0
  Akcebet118 Yeni Giriş Adresi - Akcebet 118 Direkt Giriş

  Curaçao lisanslı olarak kurulan Akcebet kurumsal varlığını Avrupa’da ticari faaliyelerini ise ülkemizde gerçekleştirmektedir. Kullanıcılarının tamamı Türkiye vatandaşı olan Akcebet ülkemizde resmi bahis sistemlerinin oranlarını düşürmesiyle birlikte açılan pastadan pay alan sistemlerden biridir. Kullanıcılarına telefonlarından veya bilgisayarlarından oldukça zahmetsiz şekilde işlemlerini gerçekleştirme özgürlüğü tanıyan Akcebet118 tüm işlemlerini kurumsal lisanlarının güvencesiyle sağlıklı şekilde gerçekleştiriyor. Sistemlerinin tamamını yurt dışında bulan kurumsal servis sağlayıcılardan temin eden Akcebet hile ve hack ihtimalini sıfıra indiriyor.

  Akcebet118 Müşteri Hizmetleri

  Kullanıcılarına günün her saati ulaşabilecekleri bir müşteri hizmetleri hattı tanımlayan Akcebet118 her türlü talebinizi hızlı ve sıra beklemeden iletebileceğiniz bir müşteri hizmetleri modülüne sahip. Günlerce ticket cevabı bekleme dönemini sona erdiren Akcebet118 kullanıcılarıa hızlı ve kesin çözümlerle hizmet veriyor. Talepler doğrultusunda müşterlierine çözümler üreten ve sistem iyileştirmeleri yapan Akcebet118 bugün hali hazırda kullandığımız sistemlere gelene kadar binlerce revizeyi müşteri geri bildirimleri doğrultusunda yapmıştır. Müşterilerinden gelen geri bildirimlere son derece önem veren platform kullanıcı talepleriyle daha mükemmeliyetçi bir yapıya kavuşmuş durumda. Ayrıca ödemelerinizi de talep ettiğiniz saat içerisinde onlarca ödeme yönteminden birini kullanarak yapabilirsiniz.

  Akcebet118 Canlı Destek

  BTK tarafından sık sık sistem girişleri kapatılan Akcebet artık faaliyetlerine yeni giriş adresi olan Akcebet118 üzerinden devam edecek. Kullanıcılara mevcut üyeliklerle sisteme giriş yapabilecekleri bilgisi yeni adresle birlikte paylaşıldı. En güncel bilgiler için bizi takipte kalın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz