Ana sayfa Adres Degisimleri Piabet816 Yeni Giriş Adresi – Piabet 816 Duyuru

Piabet816 Yeni Giriş Adresi – Piabet 816 Duyuru

293
0
Piabet816 Yeni Giriş Adresi - Piabet 816 Duyuru

Hollanda Curaçao merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren Piabet yaklaşık olarak 6 yıldır faaliyetlerini sürdürmektedir. GameArt, NETENT ve daha onlarca global oyun şirketi ile anlaşması bulunan Piabet16 lisanslı ve tamamen güvenilir hizmetler sunuyor. Direkt olarak kurumsal oyun üreticilerinden lisansları kiralayan Piabet816 sisteme dışarında müdahale veya oyunları manipüle gibi bir imkana sahip değil. Düzenli olarak bağımsız denetleme kuruluşlarınca sistemleri incelenen ve lisans teyidi yapılan platformun şuana kadar lisans yükümlülüklerini ihlalden aldığı herhangi bir ceza söz konusu değil. Kullanıcılarının da bu alanda raporladığı herhangi bir şikayeti bulunmuyor.

Piabet816 Bahis Oranları

Birçok ödeme kanalından bakiyelerinizi çekebilir veya sisteme bakiye yükleyebilirsiniz. Papara ile yapılan işlemlerde 1 saat içerisinde 20 Bin TL’ye kadar talep ettiğiniz çekim talepleri hesabınıza işlenebiliyor. Bunun dışında tüm bankalar ve online ödeme platformları ile Piabet816 anlaşması bulunuyor. Örneğin Payfix veya CMT Cüzdan ile de bakiye yüklemesi veya çekimi yapabiliyorsunuz. Bu bakiye yatırması eğer ilk işleminize aitse size %100 bonus veriliyor ve bu bonus ile daha fazla oyun oynayabiliyorsunuz.

Piabet816 Slot Oyunları

Yakın takibe alınan Piabet16 BTK tarafından sıklıkla sistem kapatmaları yaşıyor. Sistemleri düzenli olarak kapatılan platformun faaliyetlerini sürdürmesi engellenmeye çalışılıyor. Ancak Piabet816 yeni giriş adresine taşınarak bu sorunu hızlıca ortadan kaldırıyor. Geçtiğimiz günlerde benzer bir sorunu tekrar yaşayan Piabet816 yeni adresi olan Piabet816’a taşınarak bu sorunu ortadan kaldırdı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here