Ana sayfa Adres Degisimleri Betboo434 Yeni Giriş Adresi – Betboo 434 Duyuru

Betboo434 Yeni Giriş Adresi – Betboo 434 Duyuru

335
0
Betboo434 Yeni Giriş Adresi - Betboo 434 Duyuru

Vermiş olduğu bonuslarla kullanıcıların beğenisini kazanan Betboo oldukça fazla çeşit ve seçenekte kullanıcılarına bonuslar dağıtıyor. Sistemlerine ilk defa üye olan tüm kullanıcılara %300’e kadar yatırımı bonusu veren Betboo434 size henüz oyun oynamadan kazanç elde etme imkanı sunuyor. Bununla birlikte vermiş oldukları bonus için gayet tatmin edici bir üst limit belirlemiş durumdalar. Sistemlere üye olan kullanıcılar 2000 TL’ye kadar hoşgeldin bonusu kazanabiliyor. Sadece bununla sınırlı değil tabi ki haftanın her günü Bitcoin ile yapılan tüm yatırımlarda %20 bonus Betboo434 kullanıcılarını bekliyor.

Betboo434 Bakiye İşlemleri

Belli periyotlarda aktifleştirilen spor kayıp bonusuyla kayıplarınızın %10’u Betboo434 tarafından iade ediliyor. Üstelik bunun üst limiti tam 3000 TL, yani Betboo434 ile kaybetseniz de kazanıyorsunuz. Kullanıcılarını bu tarz bonuslarla mali olarak destekleyen ve onların sistem içerisinde ayakta kalabilmesine imkan tanıyan Betboo434 kullanıcı sayısınıda bir azalma yaşamıyor. Tüm kullanıcıları sistem içerisinde aktif kalarak mali akışı destekliyor ayrıca kullanıcı sayısı daha da artıyor.

Betboo434 Müşteri Yorumları

BTK tarafından uygulanan erişim kısıtlamaları sebebiyle sistem girişlerini yenilemek durumunda kalan Betboo434 artık faaliyetlerine yeni giriş adresi olan Betboo434 üzerinden devam edecek. Buradan yapılacak girişlerde eski üyelik bilgilerinizi de kullanabileceksiniz. Şifre veya farklı bir hata almanız durumunda destek hattına ulaşarak yardım talep edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here